Termokamery FLIR E53, E75, E85 a E95

Profesionální termokamery pro průmysl i stavebnictví

Termokamery FLIR řady Exx nabízejí ve své třídě nadstandardní rozlišení (240 x 180 pixelů pro model FLIR E53, 320 x 240 pixelů pro model FLIR E75, 384 x 288 pixelů pro model FLIR E85 a 464 x 348 pixelů pro model FLIR E95) a pro tuto kategorii termokamer naprosto bezkonkurenční teplotní citlivost 30 mK. Tato řada termokamer je určena pro všeobecné použité, tj. pro průmysl i pro stavebnictví (kde nabízí i speciální funkce alarm izolace a alarm vlhkosti).

Dalšími přednostmi této řady je celá řada obrazových funkcí (MSX, obraz v obraze), kontinuální autofokus s použitím laserového dálkoměru, možnost měření teploty ve třech teplotních rozsazích až do 1500°C (model FLIR E95), automatické rozpoznávání objektivů bez nutnosti rekalibrace při jejich výměně atd., viz podrobná tabulka parametrů a funkcí níže. Samozřejmostí je možnost záznamu radiometrického přenosu videa nebo propojení prostřednictvím WiFi.

S termokamerami je dodáván software FLIR Tools pro analýzu naměřených dat a tvorbu reportů.

Důvody proč koupit u nás Požádat o cenovou nabídku

Nezávazně poptat cenu

Jméno (vyžadováno):
Společnost:
IČO:
Telefon (vyžadováno):
Email (vyžadováno):
Vaše poznámka

Průmysl (prediktiví údržba)

V průmyslu nacházejí tyto termokamery uplatnění především pro možnost měření vysokých teplot, vysoké rozlišení a skvělou teplotní citlivost. Kamery mají vysoký stupeň krytí a vyhovují tak provozu v nejnáročnějších podmínkách průmyslového provozu.

Stavebnictví

Pro stavebnictví je nezbytná vysoká teplotní citlivost (30 mK), vysoké rozlišení (až 464 x 348 u modelu FLIR E95) a přesnost měření. Všechny tyto požadavky termokamery FLIR řady Exx zcela splňují. Samozřejmostí jsou také funkce “alarm izolace” a “alarm vlhkosti”. Bez nutnosti rekalibrace lze vyměnit standardní objektiv za teleobjektiv či širokoúhlý objektiv a tím uzpůsobit termokameru pro měření v exteriéru i v interiéru. Tato řada navíc nabízí nadstandardní rozlišení 464 x 348 pixelů, což se ve stavebnictví uplatní při diagnostice rozsáhlejších detailů či při měření z větší vzdálenosti za použití teleobjektivu .

Díky bezkonkurenční teplotní citlivosti jsou kamery vhodné i například pro hledání úniků vody z teplovodního topení, odpadní vody nebo pro přesnou lokalizaci vlhkostních problémů. Funkce MSX pak pomáhá identifikovat jednotlivé stavební detaily a přesně tak určit například místo, kde dochází k vsakování vody z odpadního potrubí.

Termovizní kamery FLIR E75, E85 a E95