Společnost W-Technika group s.r.o.


Společnost W-Technika group s.r.o. je oficiálním dodavatelem švédské společnosti FLIR Systems Inc. Jsme technologickou, vývojovou a obchodní společností působící na českém a slovenském trhu se sídlem v Praze a pobočkou v Rožnově pod Radhoštěm a Žilině. Jedním z hlavním cílů společnosti je rozvoj a aplikace nových trendů v oblasti bezkontaktního měření teploty pomocí termografických kamer, jejich dodávky do odvětví průmyslu, stavebnictví, potravinářství, chemického průmyslu, bezpečnostních technologií a také jejich integrací do průmyslových procesů jako prvek vstupně-výstupní kontroly.

 

Obchodní zastoupení společnosti W-Technika group s.r.o. v České a Slovenské republice

 

Mapa obchodního zastoupení termovize společnosti FLIR v České a Slovenské republice

 

Společnost FLIR Systems Inc


FLIR Systems Inc, (NASDAQ: FLIR) je lídrem na trhu v oblasti zobrazovacích systémů, které zahrnují termografické kamery, kamery s rádiovým vysíláním a systémy strojového vidění. Tyto produkty hrají významnou roli v širokém spektru průmyslových, komerčních a vládních aktivit ve více než 60 zemích světa.

V komerční sféře je společnost FLIR průkopníkem v dodávkách termografických systémů pro oblast vědy a výzkumu, průmyslu, stavebnictví, bezpečnostních složek a armády. FLIR nabízí široké spektrum produktů termografických kamer pro profesionály, ale také pro méně zkušené termografické techniky. S více než 60 pobočkami na světe nabízíme svým zákazníkům servis na velmi vysoké technické úrovni, podporu při používání produktů FLIR, poradenství při, ale i po koupi systému a zaškolení.