Společnost W-Technika group s.r.o.


Společnost W-Technika Group s.r.o. je oficiálním dodavatelem největšího světového výrobce termokamer a termovizních systémů, tj. švédsko-americké společnosti Teledyne FLIR. V rámci mnohaleté spolupráce a zákaznického servisu jsme od roku 2015 držiteli certifikátu FLIR Platinum partner.

Ke všem termokamerám nabízíme zaškolení v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou”, kterou poskytuje naše školicí pracoviště Centrum termografie. Zákaznický servis i zaškolení u nás provádějí držitelé certifikátu „Technik diagnostik – termografie”.

Samotná společnost Teledyne FLIR disponuje zdaleka nejširší nabídkou termokamer od nejzákladnějších ručních přístrojů po vysoce citlivé, vysokorychlostní termokamery pro výzkumné a badatelské aplikace. V jejím portfoliu, a tedy i v naší nabídce, ale naleznete také termokamery pro noční vidění, pro hasiče, či vozidla a vrtulníky.

Společnost dále provozuje eshop s nabídkou přístrojové a měřicí techniky www.w-technika.cz, kde také naleznete ucelenou nabídku termokamer FLIR s možností přímého zakoupení u vybraných modelů.


FLIR platinum Partner

Obchodní zastoupení společnosti W-Technika group s.r.o. v České a Slovenské republice

Mapa obchodního zastoupení termovize společnosti FLIR v České a Slovenské republice